Kontakt oss

Har du spørsmål angående noen av våre tjenester?
Send en melding via kontaktskjema, så kommer vi tilbake til deg – eller ring oss for en hyggelig og uforpliktende prat.

Telefon:
Adresse:

Fogd Homboes gate 48, 9360 Bardu

Sjøgata 5, 9300 Finnsnes

Kontaktskjema



Avdeling Bardu:

Roy Eirik Fossbakk
Daglig leder
E-post: roy@salgssentral.no
Telefon: 479 10 109

Kjell Furuly
Avdelingsleder
E-post: kjell@salgssentral.no
Telefon: 975 42 634

Unni Furuly
Butikk- og administrasjon
E-post unni@salgssentral.no

Maria Johansen
Butikkmedarbeider
E-post maria@salgssentral.no

Tor Arne Karlsen
Medarbeider butikk og varelevering
E-post tor.arne@salgssentral.no
Telefon: 412 99 936

Bjørnar Nygård
Key Account Manager
E-post: bjornar@salgssentral.no
Telefon: 922 24 649

Avdeling Finnsnes:

Roy Eirik Fossbakk
Daglig leder
E-post: roy@salgssentral.no
Telefon: 479 10 109

Heidi Danielsen
Selger/butikkmedarbeider
E-post: heidi@salgssentral.no

Leif Einar Didriksen
Medarbeider lager, varelevering og service
E-post service@salgssentral.no

Mona Olsen
Butikkansvarlig
E-post: mona@salgssentral.no

Åpningstider

Mandag-Fredag 08:00-16:30

Lørdag 10:00-14:00

Telefon

773 00 777

Avdeling Bardu: Fogd Homboes gate 48, 9360 Bardu
Avdeling Finnsnes: Sjøgata 5, 9300 Finnsnes

 

Gratis parkering utenfor begge våre butikker